Останнім часом великої популярності набули процедури СПА-обгортання. Назви деяких інгредієнтів, які використовуються при обгортанні звучать так, як ніби вони скоріше належать до кухні або саду, а не до СПА індустрії — розмарин, мед, масло, глина, шоколад і евкаліпт. Але всі вони використовуються в різних типах обгортань для тіла. Для чого ці обгортання? Процедури застосовуються не тільки з метою релаксації. Вони моделюють фігуру та надають їй кращої форми.
Обгортання починається з використання спеціального скрабу для тіла. Після скрабування слід обполоснути тіло. Склад для обгортання наноситься тонким шаром на потрібні ділянки тіла.
Коли Ви повністю обгорнуті, вас накривають електричною термальною ковдрою. Ви залишаєтеся в такому положенні близько 30 хвилин, ковдра, як правило, нагрівається достатньо для того, щоб тіло почало потіти. Після цього відбувається повільне охолодження.
Фінальний крок цієї СПА послуги — ополіскування спеціальним лосьйоном. Після чого ваша шкіра стає дуже гладкою. Задля закріплення результату обгортання слід повторювати регулярно. Ця процедура може стати прекрасним додатком до здорового харчування та спорту. Склад обгортань може бути дуже різноманітним. Прислухайтеся до поради майстра. Він допоможе Вам визначитися з тим, що Вам підійде найкраще.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

«Імператриця» —

команда спеціалістів, які володіють неймовірними секретами краси. Косметологія - це наша стихія. І ми готові показати Вам її дивовижний ефект.