Спа-обгортання

Останнім часом великої популярності набули процедури СПА-обгортання. Назви деяких інгредієнтів, які використовуються при обгортанні звучать так, як ніби вони скоріше належать до кухні або саду, а не до СПА індустрії — розмарин, мед, масло, глина, шоколад і евкаліпт. Але всі вони використовуються в різних типах обгортань для тіла. Для чого ці обгортання? Процедури застосовуються не тільки з метою релаксації. Вони моделюють фігуру та надають їй кращої форми.
Обгортання починається з використання спеціального скрабу для тіла. Після скрабування слід обполоснути тіло. Склад для обгортання наноситься тонким шаром на потрібні ділянки тіла.
Коли Ви повністю обгорнуті, вас накривають електричною термальною ковдрою. Ви залишаєтеся в такому положенні близько 30 хвилин, ковдра, як правило, нагрівається достатньо для того, щоб тіло почало потіти. Після цього відбувається повільне охолодження.
Фінальний крок цієї СПА послуги — ополіскування спеціальним лосьйоном. Після чого ваша шкіра стає дуже гладкою. Задля закріплення результату обгортання слід повторювати регулярно. Ця процедура може стати прекрасним додатком до здорового харчування та спорту. Склад обгортань може бути дуже різноманітним. Прислухайтеся до поради майстра. Він допоможе Вам визначитися з тим, що Вам підійде найкраще.

Чистка обличчя

Всім нам хочеться виглядати бездоганно. Хороший помічник у цій справі — чистка обличчя.Зараз технології чищення шкіри обличчя постійно вдосконалюються, і тепер це не тільки корисна, але й приємна процедура. Крім традиційної мануальної чистки обличчя, з’явилося і безліч нових технологій. Відвідувачі нашого СПА-салону можуть вибрати вакуумну, лазерну та інші види чищення, які дадуть приголомшливий ефект.

Мікроток для обличчя

Процедура в поєднанні з іншими косметологічними методиками ефективно протистоїть таким віковим змінам, як зморшки і шкірні складки, зниження тургору і дегідратація шкіри, провисання м’яких тканин, куточків очей і рота, поява інших ознак старіння шкіри. Також можна призначати мікроструми при наявності гіперпігментації, при вугровій хворобі, при порушенні роботи сальних залоз, а також під час реабілітації після пластичних операцій. Ми повернемо Вам красу та здоровий вигляд!

«Імператриця» —

команда спеціалістів, які володіють неймовірними секретами краси. Косметологія - це наша стихія. І ми готові показати Вам її дивовижний ефект.